خرید ملک و اخذ اقامت در قبرس

خرید ملک در قبرس به این معنا است که شما ۱۰۰% از حقوق قانونی مالکیت آن برخوردار هستید، مالکیت آن قطعی است و نیازی به داشتن شریک قبرسی ندارید. مراحل خرید ملک در قبرس توسط خارجی ها در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر بسیار ساده است.

حداکثر متراژ ملک اعم اززمین، ویلا یا آپارتمان جهت مالکیت قطعی برای یک غیر اروپایی، ۴,۰۱۴ متر مربع می باشد.

املاک و مستغلات در قبرس، مانند هرجای دیگر دنیا، با قیمتهای گوناگونی از چند هزار یورو تا چند میلیون یورو عرضه میشوند. برای ملکهای بیشتر از ۱۰۰,۰۰۰ (صد هزار) یورو نیز میتوان تسهیلات با نرخ سود بسیار پایین گرفت.

مزایای خرید خانه در قبرس:

به علت تغییرات اخیر توسط دولت قبرس، برای ملیتهای غیر اروپایی نیز امکان دریافت ویزای اقامت دائم کشور قبرس و تجربه یک زندگی اروپایی از طریق خرید ملک وجود دارد.

طبق ضوابط موجود، توابع غیر اروپایی که حداقل ۳۰۰،۰۰۰ (سیصد هزار) یورو جهت خرید ملک در قبرس سرمایه گذاری کنند، امکان دریافت اقامت دائم را خواهند داشت. نکته ای که وجود دارد این است که طبق قانون شما باید حتما ۲۰۰,۰۰۰ (دویست هزار) یورو سرمایه داشته باشید و الباقی را میتوانید بصورت اقساط (وام و تسهیلات) پرداخت نمایید.

 از این طریق شما و خانواده تان می توانید از کلیه مزایا و امنیت این کشور اروپایی همانند ساکنین آن بهره مند شوید. فرزندان زیر ۱۸ سال به همراه شما مشمول دریافت اقامت می شوند و از کلیه امکانات آموزشی و بهداشتی بهره مند خواهند بود.

روش های دریافت اقامت از طریق خرید ملک:

 • روش اول: خریداری ملک با سرمایه کمتر از ۳۰۰،۰۰۰ (سیصد هزار) یورو

  در این مورد شما می توانید تقاضای ویزای موقت کنید. این ویزا در زمانی خوب است که شما برای اقامت دائم عجله ای ندارید.

  زمانی که شما ملکی را در قبرس خریداری می کنید، صرف نظر از قیمت آن، حق درخواست ویزای مالتیپل را دارید. این ویزا به شما اجازۀ ورود مکرر به قبرس را در هر زمان می دهد. دارندگان این ویزا نباید بیش از ۹۰ روز متوالی یا بیش از ۱۸۰ روز در سال، خارج از قبرس اقامت داشته باشند.

  بعد از ۳ سال قرار داشتن تحت شرایط ویزای موقت ، اجازه درخواست ویزای دائم خواهید داشت.

  بعد از ۵ سال قرار داشتن تحت شرایط ویزای موقت ، دریافت اقامت دائم آسان خواهد بود (شرکت ما روشهایی را می شناسد که می توان به طرق قانونی این مدت زمان را کاهش داد)

  ویزای موقت معمولا یک ساله صادر می شود و هر سال قابل تمدید می  باشد (شرکت ما با روشهای قانونی قادر است در برخی موارد این مدت زمان را به دو سال افزایش دهد.

  شرایط لازم جهت دریافت ویزای موقت از طریق خرید ملک:

  هدف شما برای درخواست ویزا،  باید زندگی در قبرس بدون احتیاج به کار کردن باشد.

  متقاضی باید فرد موجهی بوده و هیچگونه سابقه کیفری نداشته باشد.

  متقاضی باید توانایی تامین مالی خود و وابستگانش را از طریق ارائه گزارش مالی اثبات کند.

 • روش دوم: خرید ملک با سرمایه بالای ۳۰۰،۰۰۰ (سیصد هزار) یورو

  در این روش شما اقامت دائم دریافت می کنید. مزیت این روش این است که اقامت شما دائم بوده و محدودیت زمانی برای اقامت در قبرس نخواهید داشت.

  لزومی ندارد که این مبلغ فقط در یک واحد سرمایه گذاری شود و می توان به عنوان مثال یک ویلا و یک مغازه خرید. همچنین برای برخی ملک ها می توان تسهیلات گرفت ولی نکته ای که وجود دارد این است که طبق قانون شما باید حتما ۲۰۰,۰۰۰ (دویست هزار) یورو سرمایه داشته باشید و الباقی را میتوانید بصورت اقساط (وام و تسهیلات) پرداخت نمایید.

  شرایط لازم جهت دریافت اقامت دائم از طریق خرید ملک:

  هدف شما برای درخواست اقامت ، باید زندگی در قبرس بدون احتیاج به کار کردن باشد.

  متقاضی باید فرد موجهی بوده و هیچگونه سابقه کیفری نداشته باشد.

  متقاضی باید توانایی تامین مالی خود و وابستگانش را از طریق ارائه گزارش مالی اثبات کند.

جهت مشاوره رایگان در زمینه خرید ملک و اخذ اقامت خود و خانواده خود در قبرس با کارشناسان طرح و خبر صبا تماس حاصل نمایید.
۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

 

مالیات ها و هزینه ها

 • مالیات افزایش سرمایه

  فروشنده حق برخورداری از معافیت های مالیاتی بیشتری در مورد پرداخت هزینۀ انتقال ، تورم سالانه و مخارج دیگری که صرف خانه شده است ،  را دارد.

  در صورتیکه ارزش یک ملک مسکونی ۸۵.۴۳۰ ، ۰۷ یورو باشد و مالک آن حداقل ۵ سال متوالی در آن سکونت داشته باشد ،  معاف از مالیات می شود.

 • ثبت قرارداد

  خریدار مسئول پرداخت هزینه ثبت قرارداد به شرح زیر می باشد.

  برای املاک تا سقف ۱۷۰.۸۶۰ ، ۱۴ یورو به ازای هر ۱۰۰۰ یورو ،  ۱.۵ یورو و از ۱۷۰.۸۶۰ ، ۱۴ یورو به بالا ،  به ازای هر ۱۰۰۰ یورو ،  ۲ یورو باید پرداخت کند. این مبلغ باید ظرف مدت ۳۰ روز پس از امضای قرارداد پرداخت شود.

 • مالیات بر ارث

  مالیات بر ارث از اول ژانویۀ ۲۰۰۰ لغو شده است. طبق بند ۷۸ اساسنامۀ ۲۰۰۰.۱

 • مالیات شهرداری

  این مالیات سالانه با توجه به متراژ ملک در حدود ۸۵ یورو تا ۲۶۰ یورو می باشد که بابت جمع آوری زباله ،  روشنایی خیابان ها ،  فاضلاب و … پرداخت می شود.

  هزینۀ امکانات اولیه مثل آب ،  برق و تلفن به صورت جداگانه بر اساس کنتور مربوطه خوانده و محاسبه می گردد.

انتقال سند املاک و مستغلات

انتقال مالکیت از فروشنده به خریدار با یک روش ساده از طریق ادارۀ ثبت اسناد قبرس، یا توسط خود خریدار یا با انتصاب یک شخص ثالث با وکالتنامه انجام می پذیرد. انتقال مالکیت نیاز به مجوز از شورای وزیران دارد.

هزینه های انتقال سند املاک و مستغلات توسط ثبت اسناد به منظور انتقال مالکیت ، به عهدۀ خریدار می باشد. هزینه های انتقال ،  هنگام انتقال سند به نام خریدار ،  باید پرداخت شود. خریدار تنها مسئول پرداخت هزینه های انتقال است. در صورتیکه ملک در نام های مشترک به عنوان مثال، یک زوج (زن و شوهر) و یا دو نفر، ثبت شود، چون مبلغ ملک تقسیم بر دو می شود هزینه های انتقال کاهش می یابد.

موسسه طرح و خبر صبا در تمام مراحل شما را پشتیبانی خواهد کرد.

وام مسکن

بانک های تجاری قبرس مجاز به ارائۀ تسهیلات وام مسکن به متقاضیان محلی و هم چنین به خارجی ها برای خرید اموال خود هستند

در تمام کشورهای اروپایی ،شرایط و نرخ های پایه وام های بانکی توسط اتحادیه اروپا تعیین و اعلام می گردد. نرخ پایه در سال ۲۰۰۹ به حداقل تمام زمان های خود ، یعنی ۱ درصد رسید. ولی در ماه های میانی سال ۲۰۱۲ به دلیل رکود سنگین اقتصادی و بالا رفتن مالیات ها در کشورهای اتحادیه اروپا بهره های بانکی به ۸.۵% درصد نیز رسیده است.

اطلاعات عمومی در مورد وام مسکن

وام مسکن می تواند ارز خارجی  ( CHF ،  GBP ،  USD ،  و غیره) یا به یورو باشد.

دورۀ بازپرداخت وام مسکن با ارز خارجی حداکثر تا ۱۵ سال می باشد.

دورۀ بازپرداخت وام مسکن با واحد پولی یورو حداکثر ۲۵ سال می باشد.

در هر دو مورد سن متقاضی به علاوۀ مدت وام مسکن از ۷۰ سال نباید تجاوز کند.

حداکثر مبلغ وام می تواند تا ۷۰% ارزش ملک خریداری شده باشد( با توجه به رتبه بندی اعتباری مشتری). در زمینه اخذ وام جهت هموطنان ایرانی، کارشناسان طرح و خبر صبا به شما مشاوره خواهند داد.

بازپرداخت وام مسکن به صورت ماهانه یا ۳ ماهه می تواند باشد.

به ایرانیان عزیز توصیه می کنیم به یورو وام بگیرند. مگر اینکه شما در کشور دیگری زندگی می کنید که ارز با ثباتی دارد و یا درآمد شما مثلا به دلیل تجارت با کشور کانادا به دلار کانادا می باشد. نرخ بهره ارزهای مختلف با هم متفاوت است. برخی ارزها مانند ین، بهره هایی تا ۱.۵ درصد سالیانه دارند.

شما باید یک حساب ارزی در قبرس به یورو داشته باشید. همچنین می توانید حساب های متعددی به ارزهای دیگر معتبر در دنیا داشته باشید. قبرس کشور بسیار مهمی در زمینه امور مالی ، فارکس ، فیوچرز و کامدیتی می باشد و اغلب شرکت های بزرگ دنیا و بروکر های بین المللی در این کشور دفتر فعال دارند.

بیمه عمر می تواند شرایط وام بانکی را بهبود بخشد. البته شما در مجموع بهره ماهیانه بیشتری می دهید ولی در مقابل اگر خانه را با وام آن بفروشید ارزش وام بیشتر است و همینطور اگر صاحب خانه در طول زمان پرداخت فوت نماید ، بانک بعد از کسر باقیمانده وام ، ارزش بیمه نامه را پرداخت می نماید.

می توانید وام را به صورت استهلاکی (اصل و سود) بازپرداخت نمایید و یا در ابتدا (مثلا ۵ سال) سود بپردازید و سپس اصل پول. روش اول توصیه می گردد.

دریافت وام هزینه های ثابتی نیز دارد. نظیر تمبر و بیمه و غیره که بین ۵۰۰ الی ۲۰۰۰ یورو برای خانه ای بین ۸۰ هزار یورو تا چند میلیون یورو است.

بانک برای بررسی درخواست شما ، مدارک مالکیت در کشور خودتان ، مدارک وضعیت کار و درآمد شما ، تمکن بانکی از بانک شما در ایران ، قبض آب ، برق یا تلفن را از شما خواهد خواست که می باید به زبان انگلیسی ترجمه رسمی و مورد تایید دادگستری قرار گرفته باشد.
مدارک دیگر مالی و شغلی نیز می تواند به شما کمک بسیاری بنماید.

اسناد و اطلاعات مورد نیاز بانک ها

 1. مشخصات مشتری ( جزئیات شخصی ، شغل ، طول مدت قرارداد کار در صورتیکه خودشان کارفرما باشند.)
 2. کپی پاسپورت (صفحۀ عکس و اطلاعات شخصی)
 3. لیستی از بدهی های موجود (در صورت وجود)
 4. استعلام از بانک
 5. تکمیل مدارک درآمد شخصی
 6. شواهدی از درآمد یا فیش حقوقی یا گواهی اشتغال به کار از کارفرمای خود و یا پرینت حساب های کاری
 7. توافق نامۀ خرید
 8. پرینت حساب های بانکی در ۳ ماه گذشته
 9. کپی از پرداخت هایی که برای ملک در حال حاضر شده است.
 10. باز کردن و فعال کردن حساب بانکی

جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:
۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

33 دیدگاه در “خرید ملک و اخذ اقامت در قبرس

 1. iam french but iwas born in iran i would like to buy a suite for living in ghebress how much does it cost i have a french passport merci for your helpe you can to wroite in farsi for me thank you

  • where are you based now? if you be kind enough to call our Cyprus office in the working hours, we can arrange a trip for you to come here and see the range of properties.. or you can leave your number in the contact us form , we will call you back as soon as possible.. , the cost really depends on the property that you want to buy, starting from 70,000 EUR, thanks

 2. آخه برادر من اگه آدم انقدر پول تو ایران داشته باشه پادشاهی میکنه .نمیره غربت که میمونه پیش هم زبوناش

  • با سلام

   از جمله مهمترین دلایل مهاجرت به قبرس این است که افراد با دریافت تابعیت و پاسپورت قبرس اروپایی از مزایای زیر بهره‌مند میشوند:
   – استفاده از امتیازات شهروندی اتحادیه اروپا برای خود، همسر و فرزندان مجرد زیر ۲۱ سال
   – سفر بدون نیاز به ویزا به کلیه کشورهای اروپا، انگلستان، کانادا، استرالیا، ژاپن، هنگ کنگ، کره جنوبی، سنگاپور، مکزیک و بسیاری دیگر از کشورهاش
   – صدور ویزا در مرز ورود به ۲۴ کشور
   – دریافت اقامت امارات متحده عربی از طریق ثبت شرکت
   – امکان افتتاح حساب بانکی در بانکهای بین المللی
   – امکان تحصیل فرزندان در مراکز آموزشی معتبر دنیا
   – امکان درخواست ویزای ۱۰ ساله آمریکا با ورود و خروج مکرر
   – کمترین میزان مالیات در بین سایر کشورهای اروپایی
   – بهترين موقعيت مالی و كيفيت زندگی در مرواريد مديترانه

   جهت مشاهده مزایای اقامت در قبرس میتوانید به صفحه زیر مراجعه فرمایید:
   مزایای مهاجرت و اقامت در قبرس

  • سلام

   املاک و مستغلات در قبرس، مانند هرجای دیگر دنیا، با قیمتهای گوناگونی از چند هزار یورو تا چند میلیون یورو عرضه میشوند.
   حداقل قیمت ملک 40 الی 50 هزار یورو میباشد و برای ملکهای بیشتر از 100,000 (صد هزار) یورو نیز میتوانیم برایتان تسهیلات با نرخ سود بسیار پایین بگیریم.
   زمانی که شما ملکی را در قبرس خریداری می کنید، صرف نظر از قیمت آن، طبق قانون اتحادیه اروپا حق درخواست ویزای مالتیپل را دارید. این ویزا به شما اجازۀ ورود مکرر به قبرس را در هر زمان می دهد.
   این ویزا قابل تمدید سالیانه است و طبق قانون اتحادیه اروپا بعد از ۳ سال می توانید درخواست ویزای دائم و بعد از ۵ سال می توانید درخواست اقامت دائم نماید.

   • سلام ببخشید یعنی من که ۲۲ سالمه همراه با مادرم میتونیم برای خرید ملک و اخذ پاسپورت اقدام کنیم؟
    و اینکه با پاس قبرس میشه در کشورای اروپایی زندگی کرد؟

  • با سلام
   یعنی منی که ۲۲ سالمه همراه با مادرم نمیتونیم هر۲مون پاس قبرس دریافت کنیم با خرید ملک ؟!
   و اینکه میشه با پاسپورت قبرس توی کشورای اروپایی زندگی کرد؟

 3. با سلام
  آيادرقبرس فعاليت درفاركس به عنوان شغل محسوب ميشود
  ودرصورت درخواست اقامت موقت امكان فعاليت درفاركس وافتتاح حساب در بانك راخواهم داشت
  با تشكر

 4. من 37 ساله هستم ومتاهل وبدون فرزند 13 سال سابقه کاردارم که 10 سال است کارمند دولت هستم.لیسانس روزنامه نگاری دارم وسه سال سابقه در این زمینه دارم وبقیه راهم کارشناس اقتصادی دولت بوده ام همسرم هم لیسانس ریاضی و10 سال است کارمند دولت است.چگونه می توانیم اقامت درخارج بگیریم؟علاقه واستعداد تحصیل هم داریم ولی صرفا نمی خواهیم اقامت تحصیلی بگیریم هراقامتی که مناسب تر باشد مدنظر است.چگونه می توانیم اقامت بگیریم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

 5. سلام در صورت امکان خواهشمندم در زمينه مهاجرت به قبرس ااروپايي مرا ياري بفرماييد. با تشکر

 6. سلام، ميخواستم بدونم اگه ملكي با ارزش ٣٠٠ هزار يورو بگيريم چقدر ميه روي وام حساي كرد؟ مثلا امكانش هست كه ١٠٠هزار يورو بديم و بقيه با وام پرداخت شه؟؟؟ممنون

 7. سلام
  با تشکراز اطلاع رسانی شما عزیزان من کارم تعمیر موتورهای دریایی ودیزل ژنراتور و ماشین الات کشاورزی و ساختمانی و راه سازی هست وتو جنوب ایران هم کار میکردم و متاسفانه سرمایه مالی خیلی خیلی کمی دارم و علاوه بر مدارک فنی کار های ذکر شده در رشته طراحی و معماری ودکوراسیون داخلی نیز هم فعالیت کره ام وهم مدارک فنی و دانشگاهی دارم ( کاردانی ) و در حال تحصیل کارشناسی هستم میخوا بدونم ایا شرکتی هست که به تخصص من احتیاج داشته باشه وبتونه هر چه سریع تر من رو استخدام کنه یا اگه برم قبرس میتونم کار بیدا کنم اگه زحمتی نیست راهنمایی کنید من دارای همسر و یک فرزند دختر هستم و رشته تحصیلی همسرم هم کارشناسی بیمه هست شماره تماسم 09381639607 شهروز

 8. با سلام , خواهشمندم در زمینه مهاجرت به قبرس اروپایی از طریق خرید آپارتمان به مبلغ 400 هزار تومان ؛ من راهنمایی بفرمایید

 9. با سلام

  بفرمایید پایین ترین نرخ خرید منزل برای گرفتن اقامت در قبرس چقدر میباشد؟

  با تشکر – حسین باقرپور

 10. سلام خسته نباشید من و همسرم قصد رفتن به قبرس را داریم حدود 400 میلیون تومان پول داریم می خواستم بدونم با این پول می تونیم خونه قسطی بخریم و به پول ما چه خونه ای میشه خرید و یه سوال دیگه می خواستیم ما از طریق ترکیه بیسایم با کشتی به قبرس بیایم اونجا سر مرز ویزا چطوری به ما میدن چی کار بایدئ بکنیم و اینکه یه شرکت مهاجرتی به ما قیمت خونه هارو از طریق پوند بهمون گفته بود این درسته ؟

 11. با سلام،

  لطفا اگه ممکنه حداقل سرمایه جهت خرید خانه در قبرس اروپایی و میزان تسهیلات بانکی که بهش تعلق میگیره رو توضح دهید.

  با تشکر

 12. با سلام و عرض خسته نباشید

  آبا با خرید ملک به ارزش 300 هزار یورو و اخذ اقامت دائم میتوانم پاسپورت قبرسی بگیرم؟

 13. از افغانستان هستم میخواهم از طریق خرید املاک اقمت دایم در قبرس را داشته باشم لطفا در مورد راهنمایی نمایید

 14. سلام من با 50هزار یورو میتونم ملکی در قبرس بخرم؟واگر بخرم میتونم اونجا کار کنم و زندگی کنم 32 سالمه و متاهل سال 2010 هم یکسال غیر قانونی قبرس زندگی کردم که دیپورت شدم ایران.لطفا راهنمایی کنین متشکرم.

 15. با سلام،

  من متاهل و یک فرزند پسر دارم که 15 ساله هستند، ساغل در پروژه های نفتی هستم و 17 سال سابقه دارم و مبلغ 50 هزار یورو سرمایه دارم، با این مبلغ میشه اقدام به خرید و اخذ اقامت کرد یا خیر؟

 16. سلام وقت بخیر.
  من29 لیسانس عمران متاهل و یک فرزند دختر 8 ماهه دارم.کاری اصلی من کشاورزی صنتی است
  شش ماهه ی هست که به فکر مهاجرت به یک کشور کوچیک و بی حاشیه اروپایی هستم.اصلی ترین دلیل من از مهاجرت اینده بهتر برای خودم و خانواده ام است.فقط به این دلیل که بچه ام فردا نگه که چرا ایران به دنیا اومدم ……
  از این بین به قبرس رسیدم جزیره ای کوچیک و کم جمعیت.
  تمام زندگی من اعم از املاک و زمین و خودرو سبک وسنگین و وسایل کشاورزی و پول نقد من در حدود 400 هزار یورو با ارز 3950 هست یه مقدار بالا پایین.
  چند تا سوال از شما داشتم اگه میشه راهنمایی کنید.
  چطور پولم رو به قبرس انتقال بدی طوری که ارزش پولم کنم نشه . تفاوت ارز مبادله ای و ازاد خیلیه.
  از اونجایی که بعد از مهاجرت از ایران تأمین مالی نمیشه میشه یه خونه کوچیک و ارزون قیمت بگیرم و بیشتر پولم رو خرج خرید یه ملک تجاری یا مثلان کافی شاپی رستوران زنجری سرمایه گذاری کنم.

 17. سلام خسته نباشيد
  براي گرفتن اقامت دايم حداقل سرماياي كه براي خريد ملك بايد كنار گذاشت چقدر است ؟ بيمه درمان و مزاياي ديگه اي هم تعلق ميگيره؟
  براي گرفتن بورسيه تحصيلي چه كار بايد كرد ؟ با مدرك ليسانس ميشه بورسيه شد وهمانجا مشغول به كار شد؟

 18. سلام خسته نباشيد
  براي گرفتن اقامت دايم حداقل سرماياي كه براي خريد ملك بايد كنار گذاشت چقدر است ؟ بيمه درمان و مزاياي ديگه اي هم تعلق ميگيره؟
  براي گرفتن بورسيه تحصيلي چه كار بايد كرد ؟ با مدرك ليسانس ميشه بورسيه شد وهمانجا مشغول به كار شد؟ باحقوق بازنشتگي 4 ميليون در ماه ميشه اونجا زندگي كرد؟
  حداقل سرمايه گذاري براي ملك حقدر است.
  هزينه متوسط زندگي در ماه چقدر خواهدبود؟

 19. با سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران
  ضمن تشکر از سایت خوب و اطلاعات مفید آن
  یک سوال داشتم.اگر جوابش رو برای من ایمیل کنید ممنون می شم
  من حدودا 24/25 سالی هست که کیشیک ارشد پتروشیمی شهیدتندگویان واقع در بندرماهشهر هستم
  3فرزند دارم و می خواهم اقامت قبرس دریافت کنم
  آیا توانایی آن را دارم؟
  و توانایی پرداخت 62الی65 هزار یورو برای ملک دارم
  لطفا جواب را آیمیل کنید
  با تشکر

 20. سلام لطفاً هزينه أقامت دائم
  يعني همان خريد ملك تا سقف ٣٠٠ هزار يورو چقدر است
  و براي اخذ پاسپورت چقدر زمان نياز است با فرض اجراي شدن أقامت دائم
  با تشكر شاملو

  • با سلام. دبیر زبان انگلیسی هستم. 46 ساله متأهل با 30 سال سابقه کار. یک فرزند دختر 11 ساله دارم. همسرم خانه دار است. سال آینده بازنشسته خواهم شد. می خوام از طریق اجاره خانه و تحصیل دخترم در مدارس یونانی اقامت موقت بگیرم ودر صورت شرایط مناسب با خرید ملک درخواست اقامت کنم. لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

 21. با سلام
  آیا امکان خرید ملک (برای مثال حداقل قیمت) امکان درخواست وام بانکی باز هم وجود دارد؟ مثلا اگر حداقل را 50 هزار بورو در نظر بگیریم امکان اخذ وام تا 70 درصد این مبلغ باز هم امکان پذیر هست؟

 22. من کارم ازاده و کارت بازرگانی دارم دو تا بچه ۵ و ۳ ساله دارم سنم ۳۶ ساله و توانایی خرید اپارتمان تا ۱۵۰ هزار یورو و سرمایه کار تا ۱۵۰ هزار یورو هم دارم میتونم به فکر اقامت دایم قبرس باشم یا نه لطفا راهنماییم کنین

با توجه به کثرت سوالات و اینکه شرایط هر فرد با فرد دیگر متفاوت است امکان پاسخ دادن در بخش نظرات را نداریم. جهت کسب اطلاع در مورد مهاجرت به قبرس لطفا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.