اسناد مالکیت املاک و مستغلات درقبرس

پیش از ارایه توضیحات درباره اسناد مالکیت املاک و مستغلات، پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

انتقال مالکیت از فروشنده به خریدار با یک روش ساده از طریق ادارۀ ثبت اسناد قبرس، یا توسط خود خریدار یا با انتصاب یک شخص ثالث با وکالتنامه انجام می پذیرد. انتقال مالکیت نیاز به مجوز از شورای وزیران دارد.

هزینه های انتقال سند املاک و مستغلات توسط ثبت اسناد به منظور انتقال مالکیت ، به عهدۀ خریدار می باشد. هزینه های انتقال ،  هنگام انتقال سند به نام خریدار ،  باید پرداخت شود. خریدار تنها مسئول پرداخت هزینه های انتقال است. در صورتیکه ملک در نام های مشترک به عنوان مثال، یک زوج (زن و شوهر) و یا دو نفر، ثبت شود، چون مبلغ ملک تقسیم بر دو می شود هزینه های انتقال کاهش می یابد.

موسسه طرح و خبر صبا در تمام مراحل شما را پشتیبانی خواهد کرد.

جهت مشاوره رایگان در زمینه خرید ملک و اخذ اقامت خود و خانواده خود در قبرس با کارشناسان طرح و خبر صبا تماس حاصل نمایید.
۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

1 دیدگاه در “اسناد مالکیت املاک و مستغلات درقبرس

  1. با سلام: اينجانب داراي يک قطعه زمين شراکتي ميباشم در حال حاضر به دليل اختلافات شديد خانوادگي قصد فروش آن را نموده ام لذا بدليل آنکه اين زمين از صاحب امتياز اصلي به شخصي و کالت داده شده است و اينجانب به همراه شريکم از شخص ثاني وکالتي اين زمين را خريداري کرده ايم متاسفانه در متن وکالت نامه بدين صورت قيد شده است که مورد فوق به صورت متفقن و متضامنا” به بنده وشريکم وکالت داده شده است لذا با توجه به اينکه شريک حاضر به امضا نمودن مال مشا نميشود دفترخانه از دادن وکالت به نفر بعدي معذور است خواهشمندست راهنمايي فرماييد مشکل مذکور چطور قابل حل ميباشد بعدالحضور در عين صحت و هوشياري کالمل اقرار و اعتراف صريح و صحيح شود مبني بر اينکه وکالت مذکور شامل موارد عزل و يا ابطال نبوده وبا استفاده از حق توکيل غير کليه اختيارات خود ناشي از سند مرقوم را عينا و بدون کم و کاست از ابتدا تا انتها به آقاي…و خانم …مقيمان … متفقا متضامنا تفويض و واگذار نموده و نامبردگان اخير بموجب اين سند از هر حيث و جهت و ميزان فوق قائم مقام قانوني و تام الاختيار آقاي … نامبرده فوق الذکر در انجام وکالت سند مرقوم بوده و حق دارند به هر نحو و طريقي که صلاح بدانند نسبت به انجام امور وکالت مزبور افدام نمايند و اين سند و مندرجات فوق فقط در نفس وکالت موثر و معتبر بوده و از هر حيث و بابت تابع ستد وکالت اوليه ميباشد و مسئوليت کشف هر نوع فساد و درک احتمالي با شخص موکل است

    خواهشمندست بفرمایید آیا اینجانب حق استعفای وکالت به نفر قبلی را دارم ؟
    قانون چه راهکاری برای موارد مشابه اندیشیده است؟

با توجه به کثرت سوالات و اینکه شرایط هر فرد با فرد دیگر متفاوت است امکان پاسخ دادن در بخش نظرات را نداریم. جهت کسب اطلاع در مورد مهاجرت به قبرس لطفا با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.