راههای مهاجرت و اقامت در قبرس

جهت اخذ اقامت قبرس به صورت قانونی و با کمترین هزینه می توانید از روش اثبات تمکن مالی اقدام فرمایید. در این روش نیازی به خرید ملک توسط متقاضی نیست و فقط با ارائه اسناد مالی در ایران نظیر حساب بانکی، سند مالکیت (در صورت وجود) و غیره می توان اقامت قبرس را اخذ نمود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقامت قبرس و همچنین بررسی پرونده شما به صورت رایگان لطفا با ما تماس بگیرید: 88559925

در ادامه اطلاعات کلی در مورد انواع روشهای اخذ اقامت قبرس آمده است:

پیش از ارایه توضیحات درباره راههای مهاجرت و اقامت در قبرس، پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

۱)  ویزای قبرس:

ویزا برگه ای است که در پاسپورت ایرانی متقاضی چسبانده می شود و عمدتا توسط سفارت قبرس در تهران برای مقاصد توریستی صادر می گردد. حداکثر مدتی که به ایرانی ها معمولا ویزای توریستی داده می شود ۱ ماه می باشد.

زمانی که شما ملکی را در قبرس خریداری می کنید، صرف نظر از قیمت آن، حق درخواست ویزای مالتیپل را دارید. این ویزا به شما اجازۀ ورود مکرر به قبرس را در هر زمان می دهد.

برای اخذ ویزای قبرس لطفا با کارشناسان موسسه طرح و خبر صبا تماس حاصل نمایید: 88559925

۲)   اقامت یا Residency :

اقامت قبرس به دو صورت دائم و موقت صادر می شود. افرادی که اقامت قبرس را دارند می توانند در قبرس زندگی کنند و هر چند بار که می خواهند به این کشور رفت و آمد داشته باشند. افرادی که اقامت دائم می گیرند به صورت مادام العمر از این حق بهره مند می گردند و افرادی که اقامت موقت کسب می کنند می توانند اقامت خود را تا زمانی که شرایط لازم را دارند تمدید کنند.

در ادامه راههای کسب اقامت موقت و دائم قبرس آورده شده است. جهت مشاوره رایگان و پیدا کردن مناسب ترین راه برای مهاجرت به قبرس لطفا با کارشناسان موسسه طرح و خبر صبا تماس حاصل نمایید.
۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

راه های کسب اقامت دائم:

 • ازدواج: اقامت دائم قبرس به افرادی که با اتباع قبرسی ازدواج نمایند داده خواهد شد.
 • خرید ملک: اقامت دائم قبرس به افرادی که حداقل ۳۰۰,۰۰۰ یورو در بخش املاک قبرس سرمایه گذاری کنند داده می شود که ۲۰۰,۰۰۰ یورو آن باید بصورت نقد باشد و الباقی آن میتواند بصورت تسهیلات و وام بانکی باشد. جزییات این روش در صفحه خرید ملک و اخذ اقامت در قبرس ارائه شده است. لزومی ندارد که این مبلغ فقط در یک واحد سرمایه گذاری شود و می توان به عنوان مثال یک ویلا و یک مغازه خرید. همچنین برای بعضی از ملک ها می توان تسهیلات گرفت ولی نکته ای که وجود دارد این است که طبق قانون شما باید حتما ۲۰۰,۰۰۰ یورو سرمایه داشته باشید و الباقی را میتوانید بصورت اقساط (وام و . تسهیلات) پرداخت نمایید.
 • اقامت دائم از روش تمکن مالی: در این روش به افرادی که درایران صاحب شغل و درآمد مناسبی هستند،یا ملک املاک دارند یا گردش حساب بالایی داشته باشند اقامت دائم برای کل عمر تعلق میگیرد. تمامی اسناد و مدارک زیر نظر وکیل در ایران ترجمه و به تایید میرسد و سپس برای ارائه به کشورقبرس ارسال میگردد. در این روش نیازی به حضور متقاضی در قبرس جهت اقدام نمیباشد لذا یکی از محاسن این روش عدم نیاز به هزینه کردن برای حضور در قبرس است. این اقامت شامل کلیه افراد خانواده تحت تکفل متقاضی نیز میگردد.

راه های کسب اقامت موقت:

 • تمکن مالی: چنانچه فرد بتواند اسنادی در ایران نشان دهد که اثبات کننده تمکن مالی وی باشد ما می توانیم اقامت موقت قبرس اروپایی را برای فرد بگیریم. تمکن مالی بهترین و کم هزینه ترین راه مهاجرت به قبرس می باشد که انجام آن تقریبا برای همه افرادی که قصد مهاجرت دارند به راحتی امکان پذیر است. برای اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس بگیرید: 88559925
  حسن روش تمکن مالی در این است که اقامت قبرس شما می تواند با کمترین هزینه تبدیل به پاسپورت قبرسی شود.
 • تحصیل: اقامت موقت قبرس به افرادی که در دانشگاه های قبرسی پذیرش بگیرند و تحصیل کنند داده می شود. این افراد تا هر زمانی که تحصیلشان طول بکشد می توانند اقامت خود را تمدید کنند. همچنین این افراد پس از پایان دوره تحصیل می توانند از روشهای دیگر برای تمدید اقامت خود اقدام نمایند.
  موسسه طرح و خبر صبا نماینده دانشگاههای معتبر قبرسی و مورد تایید وزارت علوم می باشد. خدمات اخذ پذیرش به صورت رایگان انجام می شود. لطفا با ما تماس بگیرید.
 • تحصیل فرزندان: والدینی که فرزند خود را در یکی از مدارس قبرس ثبت نام کنند می توانند برای خود و فرزند خود اقامت موقت بگیرند. این افراد اجازه کار نخواهند داشت و باید نشان دهند که از جای دیگری تامین مالی هستند.
  جهت تامین آینده فرزندان خود و ثبت نام آنها در بهترین مدارس قبرس لطفا با کارشناسان طرح و خبر صبا تماس حاصل نمایید. ما شما را در کلیه مراحل یاری خواهیم کرد.
 • افراد متخصص: اقامت موقت قبرس به افراد متخصصی که دارای پیشنهاد کار از شرکت های قبرسی باشند داده می شود. این افراد تا زمانی که قرارداد کاری داشته باشند می توانند اقامت خود را تمدید نمایند.
 • ثبت شرکت:  اقامت موقت قبرس به افرادی که در قبرس شرکت ثبت کنند و مقدار مشخصی سرمایه اولیه داشته باشند داده می شود. جزییات این روش به تفصیل در صفحه ثبت شرکت و اخذ اقامت در قبرس آمده است. این افراد تا زمانی که شرکت آنها دایر است می توانند اقامت خود را تمدید کنند و در قبرس کار کنند.
  با توجه به وضع تحریم ها، بدون داشتن وکیل مجرب امکان اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت تقریبا نا ممکن شده است. خدمات موسسه طرح و خبر صبا طبق قرارداد به صورت تضمینی ارائه می گردد. جهت مشاوره لطفا با ما تماس حاصل نمایید.

تبدیل اقامت موقت به اقامت دائم:

تبدیل اقامت موقت به دائم در پایان هر سال توسط کارشناسان مقیم در قبرس و همچنین دفتر ایران انجام میشود. هزینه ها و شرایط تمدید بسته به نوع اقامت موقت که اخذ شده متفاوت است.

برای اطلاع از شرایط تبدیل اقامت موقت به دائم در کوتاهترین زمان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

طبق قانون افرادی که اقامت موقت قبرس را از طریق ثبت شرکت کسب کرده باشند و ۳ سال شرکتشان در قبرس فعال بوده باشد ، می توانند برای تبدیل اقامت موقت خود به اقامت دائم اقدام نمایند. برای گرفتن اقامت دائم ، باید نشان داده شود که افراد از نظر مالی مستقل هستند و سربار دولت قبرس نخواهند شد و همچنین تخصص یا سرمایه آنها در طول مدتی که در قبرس بوده اند به پیشرفت این کشور کمک کرده است. آنها باید در یک مصاحبه نیز شرکت کنند و نشان دهند که به فرهنگ و جامعه قبرس علاقه مندند.

روال اداری تبدیل ویزای موقت به ویزای دائم ۶ الی ۱۲ ماه به طول می انجامد. لازم به ذکر است که در موارد خاص می توان قبل از ۳ سال و در شرایط استثنائی شاید بتوان در کمتر از ۶ ماه هم روال قانونی را طی کرد.

گذر از این مرحله کار ساده ای نیست و نیاز به بهره گیری از خدمات وکیلی مجرب دارد. با استفاده از خدمات موسسه صبا به راحتی می توانید از این مرحله گذر کنید و اقامت دائم خود را دریافت نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر همین حالا با ما تماس بگیرید.

۳)   تابعیت قبرس یا Citizenship :

به افرادی که تابعیت قبرس را بگیرند ، پاسپورت قبرسی داده خواهد شد. طبق قانون اتحادیه اروپا ، افرادی که به هر روشی (قانونی) در هر یک از کشورهای اروپایی ۷ سال زندگی کرده باشند می توانند درخواست تابعیت از طریق Naturalization بدهند.
کارشناسان ما در قبرس آماده بررسی رایگان پرونده شما برای اخذ تابعیت هستند. لطفا با ما تماس حاصل نمایید.

۴)   قبرس و پیمان شینگن:

کسانی که اقامت دائم قبرس را دارند میتوانند بدون نیاز به ویزا به تمام کشورهای اروپایی سفر کنند.

به دلیل مشکلی که بین قبرس جنوبی و ترکیه بر سر قسمت های اشغالی وجود دارد قبرس تاکنون به طور کامل وارد پیمان شینگن نشده است. بنابراین کسانی که اقامت موقت قبرس را می گیرند همچنان برای سفر به سایر کشورهای اروپایی نیاز به ویزا دارند ولی شرایط صدور ویزا و برخورد سفارتخانه ها قابل مقایسه با شرایط موجود در ایران نیست و به راحتی و با ارائه مدارکی که دارد می تواند در مدت ۱ هفته ویزای شینگن بگیرد. بدیهی است که این مشکل تا زمان وارد شدن قبرس به پیمان شینگن وجود خواهد داشت.

همچنین اگر کسی ویزای شینگن داشته باشد می تواند پس از ورود به کشور مبدا (صادر کننده ویزا) وارد قبرس شود و در طول مدتی که ویزای شینگن او معتبر است در قبرس بماند.

جهت اخذ ویزای شینگن می توانید با کارشناسان طرح و خبر صبا در تهران و قبرس تماس حاصل نمایید.

112 دیدگاه در “راههای مهاجرت و اقامت در قبرس

 1. مهاجرت از طریق ازدواج برای اتباع ابرانی چگونه است ؟ آیا نسبت به دیگر ملیتها سختتر است ؟ چگونه میتوان اقرام کرد ؟

  • سلام

   افرادی که با زن یا مرد قبرسی ازدواج میکنند، بعد از سه سال زندگی مشترک یا هم‌خانگی مشترک بدون ثبت ازدواج (با این شرط که ۲ سال کامل و متوالی در قبرس سکونت دائم داشته باشند) میتواند با ارایه مدارک لازم شامل فرمهای مخصوص این کار، گواهی ازدواج، گواهی حسن ازدواج طرفین، گواهی ولادت متقاضی به همراه مشخصات همسر و هزینه‌های مربوطه، تابعیت (پاسپورت) قبرسی بگیرند.
   بدیهی ست که ثبت ازدواج و یا اثبات هریک از مدارک فوق، روند مخصوص خود را دارد.

   • باسلام وتبریک سال نو میلادی.من 28 سالمه دیپلم الکتروتکنیک(ماشین های الکتریکی )دارم و تسلط نسبی به زبان انگلیسی دارم و درحال ادامه دادن به زبان انگلیسی هستم وکارهایی از قبیل طراحی و شارژ کاتریج و رانندگی با انواع ماشین ها و ماشین آلات سنگین هستمچجور میتوانم برای اقامت اقدام کنم؟

 2. سلام من 18سالم ونمیتونم باسبورت یاویزا بگیرم ومیخواهم مهاجرت بکنم وخواهش مندم به من کمک کنید خیلی ممنونم

  • سلام. بدون داشتن پاسپورت نمیتوانید از کشور خارج شوید. باید ابتدا جهت دریافت پاسپورت از طریق مراجع قانونی اقدام کنید، سپس جهت دریافت ویزا ما به شما مشاوره های لازم را خواهیم داد.

   توضیحات کامل در مورد راههای مهاجرت به قبرس را میتوانید در اینجا ببینید:
   راههای مهاجرت و اقامت در قبرس

 3. با سلام . من 40 ساله مهندس برق – قدرت شبکه های توزیع و انتقال
  دارای 13 سال سابقه کار در شرکت توزیع برق و همسرم 33 ساله لیسانس شیمی کار بردی و دارای یک پسر 4 ماهه هستیم. با چنین شرایطی بهترین گزینه برای مهاجرت چه می تواند باشد.
  با سپاس
  ممقانی از تبریز

 4. سلام
  من ۲۹ ساله هستم. فوق لیسانس مدیریت آی تی از دانشگاه دولتی مالزی (UTM) قصد دارم برای ادامه تحصیل به قبرس بیام. در صورت گرفتن ویزای موقت تحصیلی، و بعد از اتمام درسم، شرایط گرفتن اقامت دارم؟
  بدون ازدواج
  بدون ثبت شرکت
  بدون کار
  صرفا بعد از اتمام PhD.

  • سلام
   در مورد پرونده شما با توجه به اینکه فرموده اید «بدون ازدواج، بدون ثبت شرکت، بدون کار و صرفا بعد از اتمام Ph.D» پس گزینه تحصیل نیز مردود است و تنها روش «خرید ملک» را به شما پیشنهاد میکنیم :
   اقامت دائم یا ویزای موقت قبرس (بسته به میزان سرمایه گذاری) به افرادی که در بخش املاک قبرس سرمایه گذاری کنند داده می شود.
   توضیحات بیشتر را در صفحه زیر مطالعه فرمایید:
   خرید ملک و اخذ اقامت در قبرس

 5. 34 ساله فوق دیپلم برق 9 سال سابقه کار مرتبط , متاهل ودارای فرزند 4 ساله راههای پیدا کردن کار وهزینه های مربوط به این کار

 6. man yek bar ezdevaj kardamo jodashodam va aknoon ghasd ezdevaj mojadad daram hamsar ayandeham baray kar ba sherkati dar ghebres gharardad kari basteh ast soalam in bood aya farzandan dokhtar man ke betartib 18 va14 sale hastan mitavanand shamel vizaii ke az soy sherkat mored nazar baray khanevade ersal migardad bashand ya chon name famil anha moefavet hast eghamat daryaft nemikonand?lotfan dar in mored rahnemai konid ke shrayet khanevadehi in chenini chetor hast

 7. سلام من 21 ساله دارای مدرک تخصصی جوشکاری درجه 1 و زبان انگلیسی در سطح خیلی خوب. برای کار در قبرس چطور میتونم اقدام کنم؟

   • سلام خوبین من ارایشگر هستم چگونه می تونم از ایران برم ویزای کار می خواستم شما چطور کمکم می کنید مشکرم

 8. سلام
  34ساله هستم دیپلم مکانیک 13سال سابقه کار درشرکت سایپا بعنوان کاردان فنی مشغول به کار هستم همسر اینجانب بهیار هستند با سابقه 9سال فعالیت در بیمارستان وپسری 4ساله خواستار اقامت در قبرس هستم ممنون میشم راهنمایی کنید

 9. اینجانب مهندس معدن تخصص تونل سازی تقریبا 13سال سابقه کاری چطور میتونم برا کار واقامت اقدام کنم میشه راهنمایی کنید

 10. سلام. 30 سال دارم و دارای مدرک کارشناسی ارشد روان شناسی از دانشکاه تربیت مدرس هستم . می خواستم برای گرفتن phd به قبرس برم . البته به زبان انگلیسی تسلط ندارم . راه گرفتن پذیرش از دانشگاههای قبرس چگونه است؟ با توجه به عدم تسلط من بر زبان انگلیسی؟

 11. سلام
  من پزشک متخصص چشم و همسرم مهندس عمران با سابقه کار بالاست. فرزند هم نداریم. می خواستم بدونم اگر از طریق خرید ملک بیایم قبرس مدارک تحصیلیمون واسه اونجا معتبره و میشه به کارمون ادامه بدیم یا نه ,باید بیکار بمونیم؟؟؟!

 12. سلام میخواستم اگه میشه در مورد ویزای تحصیل برای فرزند توضیح بیشتری بدید اگر شخصی فرزند پسر 8-9 ساله داشته باشه و درامد کافی در ایران میتونه با ثبت نام فرزندش در مدارس قبرس اقامت موقت بگیره؟ تا چند سال ویزای موقت داده میشه؟ هزینه ش حدودا چقدر میشه؟ من خودم ساکن قبرس هستم و این سوال رو برای یکی از اقوام میپرسم که اگه بشه از طریق شما اقدام کنن
  سپاس

 13. سلام. من 5مدرک طلا و جواهر سازی دارم و 24 سالمه ولی هنوز برای کس دیگه ای کار میکنم.
  آرزوم رفتن از ایرانه و اروپا واسم آرزو هست.
  اگه بخوام با کسی اونجا ازدواج کنم آیا شرکت شما این کارو میکنه یعنی شرایط رو اماده میکنه و یا راه کم هزینه تری غیر از سرمایه گذاری هست که بشه من مهاجرت کنم؟!!!

 14. سلام من 3 تا مدرک کامپیوتراز فنی حرفه ای دارم دارم و خودم فوق دیپلم هستم و تخصص من در کار غذاهای آماده و فرنگی هست میخواستم بدونم میتونم در قبرس اقامت بگیرم؟ با تشکر

 15. باسلام
  من 35 ساله و مهندسی شبکه های کامپیوتری خوانده ام و حدود 4 سال است که مدیر شبکه یه شرکت بزرگ تولیدی هستم و9 سال قبل از آن نیزرئیس دفتر مدیریت آن شرکت بودم و همسرم هم مدیر ارشد حسابداری یک شرکت کامپیوتری با مدرک لیسانس حسابداری است . برای اقامت و کار چه پیشنهاد می کنید

 16. من فوق لیسانس مدیریت مالی دارم البته هنوز از پایان نامه ام دفاع نکردم 5 سال سابقه کار در یک شرکت بزرگ تولیدی به عنوان رئیس حسابداری دارم برای اقامت با توجه به اینکه زبانم در حد متوسط است چکار باید بکنم؟ بدون ازدواج ، بدون ثبت شرکت ، بدون سرمایه گذاری

 17. با سلام احتراما 35 سالمه و مجرد هستم و برای ازدواج در قبرس و اخذ اقامت چه مراحلی را باید طی کنم با تشکر
  7528599-0939

 18. سلام من متولد 1/5/1346 وساکن تهران هستم دارای دومدرک دکتری در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری و جغرافیا و برنامه ریزی روستایی هستم هم اکنون با سابقه 20 ساله عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی هستم ، مدرک هیچیک از آزمون های زبان انگلیسی بین المللی ( نظیر آیلتس ) را ندارم و سطح زبان انگلیسی من تقریبا متوسط می باشد که هم اکنون کلاس در تهران کلاس میرم.من قصد دارم دریکی از کشورهای اروپایی اقامت بگیرم خواهش می کنم باتوجه به شرایطم مرا راهنمایی بفرمایی . ممنون از شما.

 19. سلام.من دانشجوی رشته برق هستم .دارای مدرک تحصیلی من فوق دیپلم هستم . سربازی هم نرفتم.لطف کنین راهنماییم کنین

 20. من 38ساله هستم و دارای مدرک فوق دیپلم مدیریت و شغل اصلی من انبار صنایع سیمان است و هم اکنون رییس انبار هستم آیا شغل مرتبط من در قبرس موجود هست و اگه هست راهنمایی بفرمایید باید چکار کنم

 21. Hola. سلام من میتونم در قبرس کار مترجمی پیدا کنم. زبان انگلیس اسپانیایی ایتالیایی المانی و فرانسه رو کامل بلدم

 22. با سلام پسرم ٢٥ سال دارد ترم اخر مهندسى تكنولوژى نرم افزار است معافيت سربازى و٣ سال سابقة كار با بيمه مراحل خدمات شما و هزينه

 23. با سلام…37 سالمه ودارای مدرک مترجمی زبان انگلیسی……از خانمم طلاق گرفتم و قصد ازدواج دایم در قبرس جنوبی را دارم برای اخذ اقامت….قبلا هم 2 سال در شهر لیماسول زندگی کردم و در خواست پناهندگی داده بودم که تو مصاحبه رد شدم….هزینه این کار برام مهم نیست فقط میخوام این کار انجام بشه چون عاشق قبرسم….ممنون میشم…

 24. سلام
  برنامه نویس هستم و 4 سال سابقه کار دارم.
  در زمینه هک سایت و سرور و شبکه های وایرلس هم مدرک بین المللی دارم
  میخواستم ببینم چطور میشه در قبرس کار پیدا کنم؟
  میخواستم ببینم چطور میشه در قبرس اقامت بگیرم؟
  آیا شما میتوانید کمکی کنید؟

 25. سلام من ۴۲ سال سن دارم و همراه فرزندم که ۹ سالش هست قصد خرید ملک بالاتر ۳۰۰.۰۰۰ یورو را دارم .سوال من این هست که اولا اگر الان تصمیم به رفتن دارم چه مدت بعد فرزندم در انجا مشغول به تحصیل می شود درثانی دبستان شبانه روزی دارد که اگر من در رفت و امد به ایران باشم نگرانی بابت فرزندم نداشته باشم.و با توچه به اینکه سریعترین راه برای ادامه تحصیل فرزندم از ابتدا و آغاز معیار می باشد.با تشکر

 26. با درود فراوان.
  حدود 1/5 تا 2 سال ساکن تفلیس گرجستان هستم ولی متاسفانه اخیرا اوضاع ویزا و تمدید کارتهای اقامت با تغییر رئیس جمهور به مشکل برخورد کرده و نه ویزا صادر میشود و نه کارت اقامت ها تمدید میشود.هم رستوران دارم اینجا هم کار توریستی انجام میدم.با اوضاعی که گفتم دارم در مورد کشورهای دیگه تحقیق میکنم اگر امکان داره راههای اقامت دائم و گرفتن پاسپورت قبرس را بیشتر و واضح تر توضیح بدید.
  البته اگر ایمیل کنید ممنون میشم.
  با سپاس فراوان

 27. با سلام من ترکم دیپلم دارم دانشجو ام من پایان خدمت و پاسپورت دارم میخوام برم قبرس هزینش چقدر میشه میخوام برم اونجا ازدواج کنم بمونم به نظر شما درامدش چطوریه ماهی یه کارگر چقدر در میاره

 28. سلام.من و شوهرم ویزای شنگن از طریق یونان داریم توی پافوس خونه زیر 200000 یورو خریدیم.الان باردار هستم وقصددارم برای زایمان به قبرس برم.آیا میتونم شناسنامه قبرسی برای فرزندم بگیرم؟وآیا فرزند من شهروند قبرسی به حساب خواهد اومد؟

 29. باسلام من 22 ساله هستم پاسپورتم دارم چطور میتونم ازطریق ازدواج اقامت بگیرم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 30. سلام من 33 سالمه فوق دیپلم حسابداری دارم و 10 سال سابقه ی کار در AirLine های ایران در زمینه ی هندلینگ هواپیما با مدارک بین المللی دارم و دارای یک همسر و یک فرزند 2ساله میباشم لطفا مرا راهنمایی کنید

 31. سلام،من بخوام ازدواج کنم با یکی که عصو اتحادیه اروپا باشد شرایط ازدواج در قبرس چگونه است.البته من ایرانی و او اروپایی است اما اهل قبرس نیست

 32. با سلام
  من 28 سالمه…. لیسانس گرافیک از دانشگاه سراسری غیر انتفاعی…. بهترین شرایط برای مهاجرت به قبرس برای من تحصیلی…. می خواستم بدونم رشته گرافیک اونجا بازار کاری داره. میتونم فوق لیسانسمو اونجا بگیرم؟
  من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟

 33. با سلام و خسته نباشید
  با عرض پوزش و عذر خواهی , چرا جواب خیلی از دوستان را نمیدهید؟
  من فوق لیسانس کامپیوتر در سال جاری گرفتم و بیش از 17 سال سابقه کار در دانشگاه ازاد دارم
  همسرم فوق لیسانس اموزش ابتدایی و دو دختر 11 و 17 ساله دارم
  شرایط مهاچرت پگونه است
  با تشکر

 34. با سلام . شرایط ازدواج با دختران قبرسی و مهریه و شیربها و …. چگونه است می خواهم از طریق ازدواج سرمایه گذاری کنم .

 35. سلام ما یه خانواده پنج نفری هستیم و تقریبا سرمایه یک و نیم میلیاد تومنی میتونیم در قبرس اقامت دایم بگیریم؟؟ تصحیلات چندانی نداریم اما در زمینه های مختلف کار بلدیم

 36. سلام ،من مهندس عمران و متاهل داراي ٢ فرزند ٨ و ٦ ساله هستم ، ميخواستم سوال كنم كه براي كار و تحصيل در قبرس و اقامت دائم چه اقداماتي بايد انجام دهم و همسر من نيز ارشد ادبيات فارسي با معدل 18/85 رو داره ، به نظر شما چه اقداماتي براي اقامت دائم بايد انجام بدم تا زودتر به نتيجه برسم ، ممنون ، عليرضا از اروميه

 37. باسلام اگه من بخواهم درقبرس اقامت دایم داشته باشم وازدواج کنم ایا میتوانم باسن 52سال ازدواج کنم ایاشرایت برام مهیااست یاخیر متشکرم

 38. سلام من مربی یکی از تیم های لیگ برتری فوتسال هستم و کارشناس تربیت بدنی چطور میتونم به کشور قبرس مهاجرت کنم؟

 39. سلام، کارشناس ارشد روانشناس بالینی و عضو نظام روانشناسان ایران هستم با 3 سال سابقه کار.می تونم به عنوان متخصص وارد قبرس بشم و اقامت بگیرم؟ تو حرفه من کار هست؟
  سپاسگزار از پاسخگویی مفیدتون.

 40. سلام من مهشید 30 سالمه میخوام برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا به قبرس برم و تسلط به زبان انگلیسی ندارم
  میشه راهنمایی کنید
  ممنون

 41. سلام من گواهینامه پایه یکم و راننده ماشین های سنگین هستم

  آیا میتوانم اقامت جهت اشتغال را از سفارت دریافت کنم.

 42. سلام من راننده ترانزیتم چطور میتونم عوض اینکه 21روزه ویزا بگیرم بتونم بمدت 1یاچن ماه بگیرم ممنون میشم راهنماییم کنین

 43. سلام
  من 39 سالمه و دیپلم برق قدرت هستم .20 سال سابقه کار ازاد بصورت برقکار صنعتی دارم .چطور میتونم مهاجرت کنم؟ با تشکر

 44. با سلام
  من ویزای 2 ورود به قبرس دارم
  میخواهم اول به یک کشور عضو شینکن بروم بعد وارد قبرس بشوم
  امکان دارد

 45. سلام من کارشناس تربیت بدنی هستم و حدود چهار سال که تو رشته فوتبال فعالیت میکنم و 2 سال میشه که تو لیگ برتر فوتسال مربیگری میکنم و27 سال سن دارم.آیا من جزو افراد متخصص محسوب میشم؟(با در نظر گرفتن اینکه فوتسال ایران جزو 10 کشور صاحب فوتسال دنیاست)
  من از چه راهی میتونم با باشگاه های فوتسال اونجا ارتباط برقرار کنم؟ (در صورت دارا بودن فوتسال تو اون کشور)
  اگر مقدوره به ایمیلم ارسال کنید.
  متشکرم

 46. با سلام من کارم صنعتی جوشکاری ساختمانیه ۳۰ سال سنمه و استادکارم ولی مدرک فنی‌حرفه‌ای ندارم و هیچ دیپلم فنی و میخوام بدونم من میتونم واس کار مهاجرت کنم به قبرس؟؟؟؟؟
  با تشکر

 47. سلام .واسه ادامه تحصیل در قبرس چیکار باید بکنم ؟ یعنی کجا باس امتحان بدم ؟ و برای اقامت با اوضاع مالی که اینجا دارم که زیادم خوب نیست راهنمایی هست؟ کار آنجا به چه صورت؟ من 23 سالمه و واقعا واسه ایران نیستم. دیگه نمی تونم اینجا زندگی کنم . لطفا بهم کمک کنین

 48. سلام. من دکتر دامپزشک هستم ومتاهل و دارای فرزند.ایا فرصت اشتغال جهت اخذ اقامت موقت در قبرس برای من وجود دارد؟

 49. سلام
  من 31 ساله هستم و مدرک کارشناسی ارشد زبان انگلیسی دارم. دو سال است که در یک مرکز سونوگرافی ورادیولوژی معتبر گزارشات بیماران را به زبان انگلیسی تایپ میکنم.آیا برای من شرایط کار در قبرس وجود دارد؟ و اگر است چگونه میتوانم اقدام کنم؟

 50. با سلام.من20 سال سن دارم دررشه اشپزی تحصیل می کنم ومدرک بین الملی اشپزی و هتلداری هم دارم برای تحصیل و کار اشپزی شرایت دارم

 51. سلام بنده ده سال سابقه کار در زمینه قصابی دارم و به کارهای رستوران هم تا کمی اشنا هستم ..خواستم بدونم چطوری میتونم مهاجرت کنم ..در ضمن متاهل هستم ..یه مدرک مربیگری بین المللی در زمینه رزمی رشته رزم آوران رو هم دارم

 52. سلام.شرایط پناهندگی در قبرس جنوبی به چه صورت هست.اگه امکان داره راهنماییم کنین.ممنون میشم

 53. باسلام من همراه دودختر13و6ساله میخوام مهاجرت کنم میخوام ببینم بعدازچنوقت میتونم اقامت بگیرم ووقتی درخواست پناهندگی بدم بچهامیتونن تحصیل کنن وخودم کارکنم من خانمی 35سالم ک ایران دبیرزبانم وآموزش رانندگی میدم

 54. من و همسرم از دانشگاه EMU برای مقطع دکترا پذیرش گرفتیم.اگر فرزندمون تو مدت تحصیل اونجا به دنیا بیاد تابعیت قبرسو میگیره؟شرایط برای ما چطور میشه؟راهی هست که بتونیم اقامت بگیریم؟

 55. سلام من 43 ساله هستم و مدرک کاردانی جوشکاری دارم والان دارم کارشناسی بازرسی جوش میخونم امکان کار برای من در کشور قبرس هست

 56. سلام و عرض ارادت
  دکترای جرمم شناسی دارم ودارای 10 سال سابقه کار قضایی در ایران و 40 ساله هستم.بهترین روش برای دریافت اقامت دایم قبرس چطوریه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایین.

 57. سلام و خسته نیاشید خواهرم می خواد در قبرس ادامه تحصیل بده و من هم همراهش برم و اونجا ماندگار شم یعنی کار کنم و هزینه خودم رو دربیارم گفتم بپرسم امکان پذیره می تونم ؟برم اونجا کار کنم لیسانس it دارم . فایتر هم هستم امکان داره با ورزشم اونجا کار گیر بیارم ممنون راهنماییم کنین اگه تونستین ایمیل واسم بدین زیاد به سایت وارد نمی شم ممنون

 58. سلام من 19سالمه من دیپلم معماری دارم میخام اقامت تحصیلی داشته باشم به کانادا لطفا کمکم کنین ممنونم

 59. سلام.من 26سالمه و متاهل بدون فرزند.کازگرشناس مامایی با3سال سابقه ی کار و بیمه در بلوک زایمان بیمارستان.سابقه ی 2سال اقامت امارات متحده بابت کار پدرم.سطح زبان در حد خوب به بالا بدون مدرک تافل و آیلتس.ترجیحا برای کار میخواستم اقدام.کنم.ممنون میشم راهنماییم کنید

 60. سلام وقت بخیر
  بنده مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی توریسم دارم همچنین مدرک مدیریت بند ب ، برای کار در قبرس چگونه میتوانم اقدام کنم
  سپاسگزارم

 61. سلام
  بنده مدرک کارشناسی ارشد توریسم دارم همچنین مدرک بند ب برای کار در قبرس چگونه باید اقدام کنم
  سپاسگزارم

 62. با سلام
  پیرو اطلاع فوق هزینه حداقل خرید خانه که به شرایط گرفتن اقامت ختم شود معادل 800 میلیون تومان است . با این پول میشه تو امریکا خونه خرید و یا نه : میشه یه ویزای شینگن بدونه ضمانت گرفت رفت ایتالیا با یه پاس جعلی به هرجا که بخواهی بری . واقعا” شرایط سختیه و از نظر دو دو تا چهار هم معقول نیست . رو هم رفته شرایط و قوانین آن کشور و نظر ما تاثیر بر قوانین آن کشور نداره
  .باتشکر از سایت صبا با اطلاعات کاملشان

 63. سلام.من و همسرم هر دو پزشک هستیم.همسرم پزشک عمومی و من دانشجوی رشته تخصص طب سنتی هستم. .یه فرزند 10 ساله و یک فرزند که تا چندماه اینده به دنیا میاد.برای ما بهترین شرایط برایرمهاجرت چی میتونه باشه؟

 64. با سلام.من 10 سال قبل در قبرس پناهنده شدم و بعد از 3 سال اقامت و رد پناهندگی برگه ترک خاک گرفته و 7 سال قبل به ایران برگشتم.حالا میتونم برای خرید ملک و گرفتن اقامت اقدامی کنم.با سپاس

 65. سلام
  من 35 ساله و دارای شرکت تولید و تامین لباس کار ایمنی و پرسنلی هستم
  از طریق ثبت شرکت در این زمینه چطور میتونم به قبرس مهاجرت کنم.
  و په مقدار سرمایه در این مورد لازمه
  ممنون از توضیحاتتون

 66. سلام
  من 35 ساله و به تازگی از همسرم جدا شدم و دارای شرکت تولید و تامین لباس کار ایمنی و پرسنلی هستم
  از طریق ثبت شرکت در این زمینه چطور میتونم به قبرس مهاجرت کنم.
  و په مقدار سرمایه در این مورد لازمه
  ممنون از توضیحاتتون

 67. با سلا من 35 سالمه شاغل در شرکت ایران خودرو 13سال سابقه کار دارم کارگر هستم برای اقامت در قبرس میخواستم زحمت بکشین راهنماییم کنید متاهل هستم با دوتا بچه ممنون از شما

 68. سلام
  من 50 سالمه و ليسانس صنايع غذايي دارم. براي ادامه تحصيل فرزندانم دوست دارم مهاجرت كنم . يكي ليسانس مديريت گردشگري داره و يكي سال آخر دبيرستانه. همسم هم خونه داره . شرايط مهاجرت براي ما چطوريه ؟ آيا براي بنده كاري در اين كشور وجود داره ؟ و ………

 69. با سلام و خسته نباشيد من پرستار ١٠ سال سابقه متاهل ٢ فرزند راهنمايي كنيد مرا كه به چه صورت ميتونم به قبري مهاجرت كنم از طريق خودم يا مدرسه فرزندان

 70. سلام . من مهندس عمران با ۱۰ سال سابقه کار در پروژه های عمرانی در رشته آب و فاضلاب هستم . متاهل و دارای ۱ دختر ۵ ساله هستم . میخواستم ببینم چطور میتونم اقامت دایم قبرس رو بگیرم و مشغول کار در رشته خودم بشم . ممنون میشم راهنماییم کنین.

 71. سلام من ۴۰ سالمه و همسرم ۴۵و یک پسر دارم که متولد ۸۱ ٫ تو ایران آتلیه داریم
  ٫ از اجاره ملک و املاکی که تو ایران داریم حداقل ماهی ۴ میلیون در شرایطی که هیچکدام از ما کار نکند ٫ در آمد داریم ٫ بهترین روش برای اقامت ما چیست ؟

 72. سلام
  من 33 سالم مدرک تعمیر موتورکشتی از سیتک ایتالیا رو هم طی دوره دارم خودمم لیسانس مکانیک هستم کلا کارای فنی رو هم بلدم از جوشکاری تا سیم کشی و … من چطور میتونم برای کار اقدام کنم راهی هست برا من

 73. سلام وقتتون بخیرمن24سالمه تحلیل گربازارهای مالی ومعاملاتی هستم وبابروکرهای مختلف درقبرس کارمیکنم آیامیتونم با100هزاردلارآمریکااقامت دائم بگیرم چقدرزمان میبرد؟

 74. با سلام و عرض ادب من قصد مهاجرت و زندگی در قبرس رادارم لطفا راهنمائی بفرمائید باید عرض کنم اصلا نمیتونم دو باره شروع کنم میخوام راهی مناسب و منطقی برام پیشنهاد دهید در خصوص مشاوره و هزینه های آن نیز در خدمتتون هستم تشکر

 75. سلام من ٢٦ سالم هست و يك خواستگار قبرسي دارم ولي خانوادم مخالف هستند و ايشون از طريق معرفيه يك واسطه ما رو آشنا كردند و من زبانم خوب نيست ولي تصميم به ازدواج با ايشون رو دارم . پاسپورت هم دارم . لطفا من رو راهنمايي كنيد

 76. سلام
  آیا با کسب اقامت موقت از طریق خرید ملک میتوان اجازه کار را نیز کسب کرد ؟ و یا فقط اجازه اقامت را خواهیم داشت ؟
  و آیا اجازه تحصیل داریم؟
  و از نظر هزینه های درمان آیا میتوان تحت پوشش بیمه درمان بود ؟
  ممنون میشوم به سوالات من پاسخ دهید. با تشکر

 77. سلام من ۴۲ سالمه فوق لیسانس زبان انگلیسی دارم با همسرم که فوب دیپلم معماری هستندمیخواهیم مهاجرت کنیم سوالم اینه کار خوب می تونم اونجا پیدا کنم ؟ لطفا راهنماییم کنید

 78. سلام
  من 17 سالمه و پايه دوازدهم حسابداري هستم و دوست دارم ديپلم خودم را از قبرس بگيرم چگونه مى توانم مهاجرت كنم؟

 79. سلام به همگی
  اقامت از طریق ثبت شرکت قبرس امکان پذیره؟
  به من پیشنهاد اقامت تریکه رو از طریق ثبت شرکت دادن
  یه موسسه این پیشنهاد رو به من داده
  خواهش می کنم اگه کسی اطلاع داره بگه
  این ادرس اون موسسه هستش
  https://vipgroupvisa.com

 80. سلام
  اگه کسی یکبار غیرقانونی وارد قبرس بشه و قانونی برگرده بنظرتون میشه دوباره قانونی وارد کشور شد؟

 81. با سلام
  من 28 سالم هستش متاهلم و دانشجوي ارشد حقوق هستم و زبان انگليسيم متوسط به بالا هستش و در حال حاضر به مدت 4سال هستش كه شاغل در يك اداره دولتي هستم بنظر شما بهترين گزينه واسه مهاجرت من چيه؟ آيا مجدد پذيرش بگيرم براي مقطع ارشد يا اقدام به ثبت شركت كنم؟

 82. باسلام من 46 سالم مهندس معمار (ارشیتکت) با 28 سال سابقه کار دربخش طراحی – اجرا – نظارت و…. برای ادامه تحصلی دخترم که تازه دیپلم تجربی گرفته و همچنین یک دختر دوساله دارم . برای اقامت دائم و موقت چه کاری باید انجام داد ؟؟؟ آیا با مدرک تحصیلی خودم که سابقه کار از شرکت معتبر دارم امکان فعالیت هست ؟؟؟ ضمنا درآینده نزدیک میخواهم یک سفربه قبرس داشته باشم و درکشور مقصد حضور ابا کارشناسان اطلاعات بگیریم و بامحیط آشنا بشوم لطفا راهنمائی بفرمائید . فوری است .

 83. سلام خدمت شما
  هر ان کس که غیر قانونی از قبرس ترک وارد قبرس جنوبی اروپای شود چی راهکار برای مهاجرت وجود دارد
  معلومات بدهید خوشحال میشوم

 84. سلام من علی رضا هستم 45 ساله دارای مدرک دیپلم همسر ودو فرزند دارمکل سرمایه من یک میلیارد تومن هست
  شخصی فنی هستم تقریبا از تمام کارهای فنی سردر میارم با این سرمایه وموقعیتی که دارم میتونم قبرس زندگی کنم خواهشا راهنمایی کنید باتشکر از شما مشاوران عزیز

با توجه به کثرت سوالات و اینکه شرایط هر فرد با فرد دیگر متفاوت است امکان پاسخ دادن در بخش نظرات را نداریم. جهت کسب اطلاع در مورد مهاجرت به قبرس لطفا با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.