دانشگاه های قبرس

پیش از ارایه توضیحات درباره دانشگاه های قبرس، پیشنهاد میکنیم مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

قبرس به دلیل امنیت بالا، شرایط مساعد و مطلوب اجتماعی، محیط آرام و هزینه های زندگی مناسب محل امنی برای ادامه تحصیل جوانان می باشد. دانشگاه های آمریکایی و اروپایی انگلیسی زبان، ارتباط آنها با دانشگاه های مختلف در سراسر دنیا و مدارک معتبر آنها، انتقال دانشجویان را نیز به سایر دانشگاه های اروپا و امریکا میسر می سازد.

برای ورود به دانشگاه های دولتی قبرس، دانشگاه ها اقدام به برگزاری امتحان ورودی اختصاصی می کنند. دانشگاه ها و کالج های خصوصی شرایط سهل تری برای پذیرش دانشجو دارند. تحصیل در دانشگاه ها و کالج های این کشور بر مبنای نظام واحدی است و در مقاطع تحصیلات تکمیلی پایان نامه پژوهشی و تز نیز ارایه می گردد.

وزارت تحصیلات تکمیلی قبرس (معادل وزارت علوم ایران) توسط شورایی به نام سکاپ SEKAP و کیستاس KYSATS بر نحوه عملکرد دانشگاه ها نظارت داشته و تاییدیه تحصیلی منطبق بر استانداردهای اروپا صادر می نماید.

دانشگاه های طرف قرارداد ما در قبرس

 • دانشگاه نيکوزيا University of Nicosia

  مدارک این دانشگاه تا سطح کارشناسی، توسط وزارت علوم ایران، ارزشیابی می شوند.

  شهریه برای مدرک لیسانس سالانه (دو ترم تحصیلی) مبلغ ۹,۶۰۰ یورو می باشد = هر ترم ۴,۸۰۰ یورو
  شهریه برای MBA کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی ۱۴,۸۵۸ یورو برای کل دوره می باشد. برای کارشناسی ارشد ارتباطات بین المللی ۱۴,۱۹۶ یورو و برای رشته ارتباطات و مدیا ۱۲,۹۶۰ یورو می باشد.

 • دانشگاه دولتی قبرس University of Cyprus

  مدارک این دانشگاه در کلیه دوره های تحصیلی، توسط وزارت علوم ایران، ارزشیابی می شوند (ارایه مقاله علمی برای سطح دکترا Ph.D الزامی ست)

  شهریه سالانه برای دانشجویان بین المللی از کشورهای غیر اروپایی سالانه مبلغ ۶,۸۳۴ یورو برای دو ترم تحصیلی می باشد = هر ترم مبلغ ۳,۴۱۷ یورو

 • دانشگاه اروپايي قبرس European University Cyprus

  مدارک این دانشگاه تا سطح کارشناسی ارشد، توسط وزارت علوم ایران، ارزشیابی می شوند.

  شهریه دوره لیسانس به طور سالانه مبلغ ۶,۱۴۲ یورو می باشد. هر ترم ۳,۰۷۱ یورو که شامل ۹۰ یورو هزینه ثبت نام و ۵۲ یورو هزینه تقاضای پذیرش نیز می باشد.
  شهریه دوره کارشناسی ارشد مدیریت برای کل دوره مبلغ ۸,۱۴۲ یورو می باشد که شامل ۹۰ یورو هزینه ثبت نام و ۵۲ یورو هزینه تقاضای پذیرش نیز می باشد.

موسسه طرح و خبر صبا نماینده رسمی دانشگاههای فوق جهت پذیرش دانشجو می باشد. ارائه خدمات اخذ پذیرش به صورت رایگان انجام می شود.
با ما تماس بگیرید:
۰۲۱-۸۸۵۵۹۹۲۵

1 دیدگاه در “دانشگاه های قبرس

 1. با درود. بنده با مدرک phd رشته علوم باغبانی(گرایش میوه کاری) و مهارت در زمینه کشت وپرورش کیوی فروت و 12 سال سابقه تدریس در دانشگاه های ایران به عنوان عضو هیات علمی، قصد مهاجرت و تد ریس در یکی از دانشگاه های اروپا را دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید؟

با توجه به کثرت سوالات و اینکه شرایط هر فرد با فرد دیگر متفاوت است امکان پاسخ دادن در بخش نظرات را نداریم. جهت کسب اطلاع در مورد مهاجرت به قبرس لطفا با ما تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *